Reference

 

Dobrý večer, paní Kárníková. Chtěla bych vám moc poděkovat za vše, co jste pro mě udělala.Chodila jsem k vám na poradenství v Karlových Varech. Ze začátku jsem si myslala, že to bude o ničem, ale pak jste mě přesvědčila o pravém opaku.Otevřela jste mi oči o skutečném životě, že člověk se musí spoléhat sám na sebe, nesmí nechat sebou manipulovat a musí se umět ve slušné formě ozvat. Díky vám mám i zaměstnání, které mě baví. Dokonce jsem si koupila knihu "čtyři dohody ", kterou velice ráda čtu. Jěště jednou moc díky za vše a do nového roku vám přeji jen to nejlepší i celé vaší rodině.

Ještě pracuji na sebevědomí, kterého zatím ještě moc nemám, ale i za to vám díky.  

Poborská Iveta Karlovy Vary (1. 1. 2016)

                                                                                                                                                  

 
Všechno začalo maturitním plesem, kde jsme vyhráli s mamkou (38) a já (19) poukaz. Říkali jsme si, že tam pojedeme, je to přeci dárek, tak to nenecháme propadnout. Jenže to jsme ještě nevěděli, jak nám to změní život. Hned na první pohled je Renata velmi příjemná a čiší z ní taková energie, že člověka dobije i kdyby nechtěl. Vlastně jsme ani nevěděli, co po ní chceme.
Na první schůzce nám udělala "rozbor" pokožky a udělala nám ošetření pleti. Poradila nám vše, co jsme chtěli vědět. Po prvním sezení jsme vlastně zjistili, že jsme ani nebyli ženami. Chovali jsme se vlastně jako muži. Špatně jsme pečovali o pleť, otevřela nám oči. Na dalších sezení nás naučila jak se správně líčit. Konečně můžeme říct, že vypadáme a i se cítíme jako ženy. Na tom všem je nejlepší, že všechny produkty si u Renči můžete koupit a nemusíte se o nic starat.
Na závěr bychom chtěli říct, že určitě neváhejte a navštivte ji. Je to nejlepší poradkyně, jakou jsme kdy měli. Ale možná bychom neřekli ani poradkyně, je to prostě taková univerzální poradkyně. Díky Renče se cítíme ženami. Už nenosíme kalhoty, tenisky, ale nosíme šaty, lodičky, malujeme se, správně o sebe pečujeme. Všemu tomu jsme poté s mamkou nasadili korunku, že jsme začali hubnout. Každá žena chce, aby byla krásná, všechny ženy jsou krásné, jen ony samy musejí chtít. Velmi nás motivovala a to nejen ve věci starání se o sebe, ale i některých věcích okolo života. Tyto rady jsou k nezaplacení. My můžeme říct, že k tomu všemu nám Renča pomohla. Pro mě je Renča takovým menším vzorem (moje mamča samozřejmě taky je). Je plná energie a dosáhla nebo dosáhne úspěchů, které bych jednou chtěla taky. Myslím si, že kdyby bylo v republice víc takových lidí jako je ona, tak se tu máme blaze. Je to nejlepší člověk, jakého jsme kdy poznali a hrozně rádi se k ní vracíme. Určitě ji navštivte. Stojí to za to!
Sabča a Jana (duben 2015)
 
 
Ahoj Reny!
…….tímto e-mailem bych Ti zároveň a v neposlední řadě(!!!) chtěla za VŠECHNO MOC PODĚKOVAT. Pomohla jsi mi nejen se začátky v podnikání, ale i v mém dosavadním životě. Dala jsi mi rady, které mi pomohly vyřešit spoustu věcí a podívat se na svět i trochu jinýma očima než doposud. Jsi úžasný člověk. Děkuji, že jsem mohla s Tebou i s naším týmem zažít tolik. Byla bych nerada, kdyby tento kontakt byl naším posledním. Ozvi se, kdykoli budeš chtít. Já, pokud budu mít cestu kolem, se k Tobě v Dobrém určitě zastavím.
Měj se moc krásně,
Lucka K. (2015)
 
 
Začalo TO dárkovým poukazem.
Zkusím, nic za to nedám, řekla jsem si a jela jsem za tebou, Renatou Kárníkovou do vesničky Dobré.
            Přivítala mě usměvavá, na pohled energická a vstřícná mladá žena a za krátko jsem zjistila, že je ve svém oboru profesionálkou. (Byla jsem tomu ráda, protože vím, že ne každý kdo poskytuje službu profesionálem je). Nebude to tedy ztráta času.....
            Díky tobě  dokážu o sebe pečovat daleko lépe jak fyzicky, tak i psychicky.
Velice mi toto přátelství, které trvá již více jak jeden rok, obohatilo můj život a vím, že se na tebe mohu kdykoliv obrátit o radu, doporučení, nebo se jen s problémem svěřit.
            Jsem ráda Reni, že dokážeš a vím, že nejen mě, citlivě poradit, ale také říci a pojmenovat věci na rovinu.
Za vše ti, Renatko moc děkuji a jsem ráda, že se přátelíme.
Zdravím, přeji štěstí,zdraví a pohodu,
J.Pavlová, Česká Skalice (2015)
 

A DALŠÍ REFERENCE NALEZNETE ZDE: kurz-licenivisage.cz/reference-na-videonavody/